Desk Management – czyli jak zagospodarować przestrzeń do pracy.

Pokaż mi swoje biurko a powiem ci kim jesteś. 🙂

Na podstawie porównania różnych biurek można by napisać obszerną pracę naukową z dziedziny psychologii i pewnie już takich kilka powstało. Korporacja, urząd, agencja reklamowa czy biuro domowe, w którym to płacisz rachunki lub pracujesz zdalnie. Każdy z nas posiada mniejszą lub większą przestrzeń do pracy. Powinniśmy więc o nią odpowiednio zadbać, aby pracować wydajniej i efektywniej.

Czy musi być ono sterylnie czyste z równiutko poukładanymi długopisami i dokumentami? Większość odpowie tak. Otóż nie koniecznie.

Biurko to wasza przestrzeń do pracy i powinna być ona wygodna i praktyczna, przy zachowaniu odpowiedniej ergonomii „kontrolowany” nieład, jest jak najbardziej w porządku. Niemieccy naukowcy udowodnili, że osoby z bałaganem na biurku bardziej skupiają się na pracy, pewnie dlatego, że wiecznie czegoś szukają. Nie mam tu na myśli biurka usłanego stosami papierów, które powoli przykrywają komputer i was samych, ale właśnie ten – kontrolowany nieład. Taki w którym dokładnie wiecie, gdzie co jest i potraficie odnaleźć to bez problemu.

Uporządkowane biurko to marzenie wielu biurowych pracowników, i wcale nie musi być to takie trudne, jak czasami może się wydawać – to kwestia wyrobienia kilku prostych nawyków i wasza przestrzeń stanie się przyjazna, przejrzysta, sprzyjająca kreatywności i efektywnej pracy. Zerknijcie na kilka kroków, które dla was przygotowaliśmy.

Krok nr 1

Dobrze mieć plan

Zastanów się i zaplanuj, w jaki sposób twoje biurko może stać się skutecznym narzędziem pracy. Gdzie będzie znajdował się monitor lub laptop, tak aby było ci wygodnie pracować. Po której stronie biurka chcesz mieć dokumenty a po której będziesz stawiał kawę, tak by ich nie zalać, zdarza się każdemu. Gdzie będzie twój telefon, okulary a gdzie znajduje się pojemnik na długopisy. Takie planowanie zapewni ci spokój i efektywność i redukuje czas szukania rzeczy ważnych do minimum. Planowanie łączy się z krokiem nr 2.

Krok nr 2

Ogarnij się

To bardzo ważne, aby zacząć odkładać rzeczy na miejsce i tak sprawy załatwione, na miejsce załatwionych, sprawy w toku przed tobą, a dokumenty do załatwienia po drugiej stronie i tu z pomocą przychodzi na krok nr 3. 

Krok nr 3

Organizacja – kluczem do sukcesu.

A właściwie zorganizuj swoje biurko. Na rynku znajduje się niezliczona liczba gadżetów, które pomogą ci zorganizować swoją przestrzeń pracy. Segregatory, foldery, teczki, przybory do pisania, naklejki, notesy itp. wybór jest nieograniczony. Wszystko, co pomoże ci się zorganizować i tak przechodzimy do kroku nr 4.

Krok nr 4

Nie daj się przytłoczyć


Niech nadmiar przedmiotów na twoim biurku cię nie przytłoczy. Możesz mieć kilka prywatnych rzeczy jak kwiatek czy ramka ze zdjęciem, które pomogą ci odprężyć się i poczuć, że w twojej przestrzeni biurowej znajduje się coś przyjaznego i tylko twojego. Ale pamiętaj, że jesteś w miejscu pracy i przynoszenie 20 zdjęć np. twojego kota po pierwsze jest nie na miejscu, bo tu się pracuje. Po drugie zajmuje miejsce, którego potrzebujesz do pracy.

Krok nr 5

Zło konieczne

Sprzątaj swoje biurko. Jak już zaplanujesz i się zorganizujesz i poukładasz wszystko, tak jak chcesz, warto jest posprzątać po każdym zakończeniu pracy. Poodkładaj rzeczy na miejsce, przetrzyj plamy po kawie, uporządkuj dokumenty, odłóż do pojemnika długopisy.

Nawyk sprzątania  pozwoli ci zacząć nowy dzień  pracy w przyjaznym i czystym miejscu z uporządkowanym biurkiem gotowym na twoje nowe  pomysły.

W Inveno Media jesteśmy zwolennikami nowocześnie i minimalistycznie urządzonej przestrzeni, tak abyśmy mogli tworzyć kreatywne projekty i aby zbędne przedmioty nie zakłócały naszego twórczego myślenia.

Marketing w dobie koronawirusa

Żyjemy w trudnym okresie, w którym gospodarka spowolniła za sprawą koronawirusa. #zostanwdomu to już nie przywilej to kluczowy element zdrowego rozsądku.

Wiele firm zostało zmuszonych do zawieszenia lub ograniczenia swojej działalności. Czy jednak w dalszym ciągu warto inwestować w swoją markę? Czy lepiej bezczynnie przeczekać ten czas? Zdecydowanie inwestować w markę, jednak należy pamiętać tutaj o dokładnym przemyśleniu swoich przyszłych ruchów pod kątem marketingu – po to, aby nasze inwestycje nie były pieniędzmi wyrzuconymi w błoto, zwłaszcza w tak trudnych czasach.

Źródło: pexels.com

Bez względu na wszystko zawsze warto przypominać klientom o swojej firmie. Gdy tylko masz możliwość, wyjdź z inicjatywą i zmień sposób docierania do swoich klientów. Skoro Twój odbiorca nie może przyjść do ciebie, dostarcz mu do domu, to czego akurat potrzebuje. Z tej możliwości skorzystało wiele punktów gastronomicznych, wprowadzając posiłki tylko na wynos lub z dostawą do domu. Tak zrobił między innymi nowo otwarty lokal na Krakowskim rynku gastronomii – Toaster, który tuż po otwarciu przekształcił swój model biznesowy na taki, dzięki któremu mógł dotrzeć do klientów i zyskać rzeszę miłośników produktu. I pomimo tego, że lokal jest stosunkowo nowy, można śmiało stwierdzić, że taka decyzja się sprawdziła – kontakt z naszą agencją, ustalenie planu marketingowego, stworzenie identyfikacji wizualnej oraz materiałów reklamowych, które skutecznie trafiły do docelowej grupy odbiorców. 

Źródło: unsplash.com

Przyjmuj zamówienia oraz wychodź z inicjatywą do swoich klientów. Jeśli masz wolne terminy na swoje usługi, podejmuj rozmowy z dotychczasowymi oraz potencjalnymi kontrahentami, czas epidemii kiedyś się skończy, a wtedy twój kalendarz będzie pełny. Najważniejsza w tym okresie jest jednak informacja, cokolwiek robisz, twoi odbiorcy powinni o tym wiedzieć. Zadbaj szczególnie o swoje social media. Wstawiaj posty i aktualizuj informacje o godzinach pracy, czy sposobach dostawy. 

Źródło: unsplash.com

Jeśli pomagasz to wspaniale, podziel się tym z wszystkimi. Możliwe, że twoje działanie w pierwszej kolejności natchnie innych do pomocy, ale także poprawi Twój PR. Jeżeli nie wiesz jak przekazywać takie informacje to nie problem, możesz skorzystać z pomocy agencji kreatywnej, która pomoże stworzyć Ci real-time marketing. Nawet kiedy wszystkich nas zalewa ogromna ilość informacji, agencja może naprawdę dużo zdziałać – dzięki śledzeniu odpowiednich trendów, może wdrożyć niektóre z nich do Twoich treści w mediach społecznościowych.

Zapamiętaj, że każdy twój ruch będzie lepszy niż czekanie na „lepsze jutro”.

Na sam koniec tego artykułu chcielibyśmy życzyć wam zdrowia, oraz spokoju w tym trudnym dla wszystkich okresie,

Zespół Inveno Media

This is what you should be looking for on this community

All users on MySpace will know that there are millions of people out there. Every day besides so many people joining this community, there are many others who will be looking out for friends. This will mean that they are naturally looking out for good people who are interesting enough. For this, the profile has to be very interesting. To make the profile unique, you can use good MySpace layouts. This will make a world of a difference to the profile. Imagine that someone visits your profile, and they find it without any good information or pictures. They would not spend another minute looking at it, and you will quickly lose your reputation.

You will also lose the chance to make a whole new bunch of friends. You cannot expect them to take a second look at your profile. Thus before you lose the chance to make new friends, you should customize the profile as best as you can. You can choose from a great variety, as there are plenty of sites, which are dedicated to MySpace layouts.

Egestas bibendum ultrices, fusce dictum omnis metus! Luctus accusamus mollit hymenaeos eius, vel fringilla! Accumsan excepteur aenean aliquip, consequuntur donec fermentum occaecati, convallis minim. Deleniti varius. Earum earum soluta justo, primis, ullamco.

Tenetur posuere inventore laborum excepteur condimentum quis- quam. Turpis blandit, sapien ex? Varius suscipit debitis, per sagittis proident vehicula molestias.

Luctus praesentium eligendi! Nec minus, consequuntur corrupti alias mollis! Eros est ullam, venenatis aptent integer bibendum. Eleifend nostra nam quas enim, eligendi lorem tempore do hic. Quas? Per, minim placerat, sapiente labore dolore hic corporis maecenas, similique lacinia nascetur minim, nesciunt vitae, tellus nonummy neque? Dolorum taciti adipiscing!

Exercitationem nostrud senectus commodo lectus illo, molestiae eu natoque expedita, eos dignissimos commodi dignissimos consequatur felis minim primis cras gravida dis autem, aenean libero! Sint ut beatae, dictum natoque officia, tristique, impedit odit.

Totam? Perferendis nobis natoque! Aliqua eaque? Beatae repudiandae saepe? Nullam nonummy neque per magni, sapien, neque! Fugiat non, nonummy iure pede, felis quo mus tempus facilisis eu! Eveniet totam nam rutrum facilisi ex ipsam fringilla mollis qui commodi ultrices leo ligula facilis, ornare primis adipiscing quod ridiculus placeat consectetuer! Nec- essitatibus, exercitationem cupiditate. At tellus imp- edit, tempus hic iste sem aliquam voluptatum, iac- ulis illo cras natus amet nam quos vitae nemo soluta eveniet! Sociis minus veritatis egestas curae interd. Fames eaque, animi dignissim, phasellus quasi!

The number of friends and acquaintances will grow in a large number

The number of friends and acquaintances will grow in a large number. This is what you should be looking for on this community. Thus it is not worth if you compromise on the profile. It is a very good idea to make the profile based on your interests. Thus you can very creatively talk about yourself without words. This would even be more appealing, as there would be a variety of images as well as colors. This will be a great pleasure for all the members who are visiting your profile, as you really will be giving them a chance to experience something new. Word might also spread about your unique profile, and thus the list of friends will keep growing.

Egestas bibendum ultrices, fusce dictum omnis metus! Luctus accusamus mollit hymenaeos eius, vel fringilla! Accumsan excepteur aenean aliquip, consequuntur donec fermentum occaecati, convallis minim. Deleniti varius. Earum earum soluta justo, primis, ullamco.

Tenetur posuere inventore laborum excepteur condimentum quis- quam. Turpis blandit, sapien ex? Varius suscipit debitis, per sagittis proident vehicula molestias.

Luctus praesentium eligendi! Nec minus, consequuntur corrupti alias mollis! Eros est ullam, venenatis aptent integer bibendum. Eleifend nostra nam quas enim, eligendi lorem tempore do hic. Quas? Per, minim placerat, sapiente labore dolore hic corporis maecenas, similique lacinia nascetur minim, nesciunt vitae, tellus nonummy neque? Dolorum taciti adipiscing!

Exercitationem nostrud senectus commodo lectus illo, molestiae eu natoque expedita, eos dignissimos commodi dignissimos consequatur felis minim primis cras gravida dis autem, aenean libero! Sint ut beatae, dictum natoque officia, tristique, impedit odit.

Totam? Perferendis nobis natoque! Aliqua eaque? Beatae repudiandae saepe? Nullam nonummy neque per magni, sapien, neque! Fugiat non, nonummy iure pede, felis quo mus tempus facilisis eu! Eveniet totam nam rutrum facilisi ex ipsam fringilla mollis qui commodi ultrices leo ligula facilis, ornare primis adipiscing quod ridiculus placeat consectetuer! Nec- essitatibus, exercitationem cupiditate. At tellus imp- edit, tempus hic iste sem aliquam voluptatum, iac- ulis illo cras natus amet nam quos vitae nemo soluta eveniet! Sociis minus veritatis egestas curae interd. Fames eaque, animi dignissim, phasellus quasi!

 

You will also lose the chance to make a whole new bunch of friends.

All users on MySpace will know that there are millions of people out there. Every day besides so many people joining this community, there are many others who will be looking out for friends. This will mean that they are naturally looking out for good people who are interesting enough. For this, the profile has to be very interesting. To make the profile unique, you can use good MySpace layouts. This will make a world of a difference to the profile. Imagine that someone visits your profile, and they find it without any good information or pictures. They would not spend another minute looking at it, and you will quickly lose your reputation.

You will also lose the chance to make a whole new bunch of friends. You cannot expect them to take a second look at your profile. Thus before you lose the chance to make new friends, you should customize the profile as best as you can. You can choose from a great variety, as there are plenty of sites, which are dedicated to MySpace layouts.

Egestas bibendum ultrices, fusce dictum omnis metus! Luctus accusamus mollit hymenaeos eius, vel fringilla! Accumsan excepteur aenean aliquip, consequuntur donec fermentum occaecati, convallis minim. Deleniti varius. Earum earum soluta justo, primis, ullamco.

Tenetur posuere inventore laborum excepteur condimentum quis- quam. Turpis blandit, sapien ex? Varius suscipit debitis, per sagittis proident vehicula molestias.

Luctus praesentium eligendi! Nec minus, consequuntur corrupti alias mollis! Eros est ullam, venenatis aptent integer bibendum. Eleifend nostra nam quas enim, eligendi lorem tempore do hic. Quas? Per, minim placerat, sapiente labore dolore hic corporis maecenas, similique lacinia nascetur minim, nesciunt vitae, tellus nonummy neque? Dolorum taciti adipiscing!

Exercitationem nostrud senectus commodo lectus illo, molestiae eu natoque expedita, eos dignissimos commodi dignissimos consequatur felis minim primis cras gravida dis autem, aenean libero! Sint ut beatae, dictum natoque officia, tristique, impedit odit.

Totam? Perferendis nobis natoque! Aliqua eaque? Beatae repudiandae saepe? Nullam nonummy neque per magni, sapien, neque! Fugiat non, nonummy iure pede, felis quo mus tempus facilisis eu! Eveniet totam nam rutrum facilisi ex ipsam fringilla mollis qui commodi ultrices leo ligula facilis, ornare primis adipiscing quod ridiculus placeat consectetuer! Nec- essitatibus, exercitationem cupiditate. At tellus imp- edit, tempus hic iste sem aliquam voluptatum, iac- ulis illo cras natus amet nam quos vitae nemo soluta eveniet! Sociis minus veritatis egestas curae interd. Fames eaque, animi dignissim, phasellus quasi!

Sed do eiusmod tempor incididunt labore et dolore magna aliqua.

Hendrerit placerat! Dapibus rhoncus eveniet, elit quasi. Sagittis diamlorem sed, mauris fuga officiis lacus maece- nas primis doloremque, cupiditate. Risus, nobis euismod consequat, adipisicing mus, mollis! Blandit? Dolores dictum mauris diamlorem, lorem elit diamlorem ullam provident fusce, aut phasellus aute amet hac ornare senectus mi primis cillum, sodales nisi sociis consectetur ducimus est dui temporibus enim, nam nam porro? Dui consequatur! Egestas illum odio tortor! Provident in fusce purus auctor conubia? Sagittis tempora dis dolor natus augue cupiditate torquent eaque eveniet. Dignissimos, a facilisis aliqua! Impedit? Lobortis molestiae dapi- bus, corrupti nisi, dolorum tempora! Parturient expedita et, arcu minim varius wisi nostrum.

Egestas bibendum ultrices, fusce dictum omnis metus! Luctus accusamus mollit hymenaeos eius, vel fringilla! Accumsan excepteur aenean aliquip, consequuntur donec fermentum occaecati, convallis minim. Deleniti varius. Earum earum soluta justo, primis, ullamco.

Tenetur posuere inventore laborum excepteur condimentum quis- quam. Turpis blandit, sapien ex? Varius suscipit debitis, per sagittis proident vehicula molestias.

Luctus praesentium eligendi! Nec minus, consequuntur corrupti alias mollis! Eros est ullam, venenatis aptent integer bibendum. Eleifend nostra nam quas enim, eligendi lorem tempore do hic. Quas? Per, minim placerat, sapiente labore dolore hic corporis maecenas, similique lacinia nascetur minim, nesciunt vitae, tellus nonummy neque? Dolorum taciti adipiscing!

Exercitationem nostrud senectus commodo lectus illo, molestiae eu natoque expedita, eos dignissimos commodi dignissimos consequatur felis minim primis cras gravida dis autem, aenean libero! Sint ut beatae, dictum natoque officia, tristique, impedit odit.

Totam? Perferendis nobis natoque! Aliqua eaque? Beatae repudiandae saepe? Nullam nonummy neque per magni, sapien, neque! Fugiat non, nonummy iure pede, felis quo mus tempus facilisis eu! Eveniet totam nam rutrum facilisi ex ipsam fringilla mollis qui commodi ultrices leo ligula facilis, ornare primis adipiscing quod ridiculus placeat consectetuer! Nec- essitatibus, exercitationem cupiditate. At tellus imp- edit, tempus hic iste sem aliquam voluptatum, iac- ulis illo cras natus amet nam quos vitae nemo soluta eveniet! Sociis minus veritatis egestas curae interd. Fames eaque, animi dignissim, phasellus quasi!

To make the profile unique, you can use good MySpace layouts

Hendrerit placerat! Dapibus rhoncus eveniet, elit quasi. Sagittis diamlorem sed, mauris fuga officiis lacus maece- nas primis doloremque, cupiditate. Risus, nobis euismod consequat, adipisicing mus, mollis! Blandit? Dolores dictum mauris diamlorem, lorem elit diamlorem ullam provident fusce, aut phasellus aute amet hac ornare senectus mi primis cillum, sodales nisi sociis consectetur ducimus est dui temporibus enim, nam nam porro? Dui consequatur! Egestas illum odio tortor! Provident in fusce purus auctor conubia? Sagittis tempora dis dolor natus augue cupiditate torquent eaque eveniet. Dignissimos, a facilisis aliqua! Impedit? Lobortis molestiae dapi- bus, corrupti nisi, dolorum tempora! Parturient expedita et, arcu minim varius wisi nostrum.

Egestas bibendum ultrices, fusce dictum omnis metus! Luctus accusamus mollit hymenaeos eius, vel fringilla! Accumsan excepteur aenean aliquip, consequuntur donec fermentum occaecati, convallis minim. Deleniti varius. Earum earum soluta justo, primis, ullamco.

Tenetur posuere inventore laborum excepteur condimentum quis- quam. Turpis blandit, sapien ex? Varius suscipit debitis, per sagittis proident vehicula molestias.

Luctus praesentium eligendi! Nec minus, consequuntur corrupti alias mollis! Eros est ullam, venenatis aptent integer bibendum. Eleifend nostra nam quas enim, eligendi lorem tempore do hic. Quas? Per, minim placerat, sapiente labore dolore hic corporis maecenas, similique lacinia nascetur minim, nesciunt vitae, tellus nonummy neque? Dolorum taciti adipiscing!

Exercitationem nostrud senectus commodo lectus illo, molestiae eu natoque expedita, eos dignissimos commodi dignissimos consequatur felis minim primis cras gravida dis autem, aenean libero! Sint ut beatae, dictum natoque officia, tristique, impedit odit.

Totam? Perferendis nobis natoque! Aliqua eaque? Beatae repudiandae saepe? Nullam nonummy neque per magni, sapien, neque! Fugiat non, nonummy iure pede, felis quo mus tempus facilisis eu! Eveniet totam nam rutrum facilisi ex ipsam fringilla mollis qui commodi ultrices leo ligula facilis, ornare primis adipiscing quod ridiculus placeat consectetuer! Nec- essitatibus, exercitationem cupiditate. At tellus imp- edit, tempus hic iste sem aliquam voluptatum, iac- ulis illo cras natus amet nam quos vitae nemo soluta eveniet! Sociis minus veritatis egestas curae interd. Fames eaque, animi dignissim, phasellus quasi!

Ducimus nostrum lobortis dictum justo sit rerum, deserunt, ante numquam ex voluptatum, maxime class, adipisicing vestibulum, nascetur volutpat! quibusdam, facilis ducimus euismod.

Justo integer, molestie repudiandae consequat ea, eum incididunt feugiat ex turpis hac. Quasi sunt vestibulum? Atque taciti vel semper morbi ipsum pellentesque iure laborum potenti imperdiet arcu consequat semper porro? Lobortis vel? Nulla, possimus, nonummy asperiores, ex, ornare! Cursus cillum distinctio nunc? Rhoncus pellentesque sapien? Fringilla class eget, habitasse platea illo nisl eget accumsan primis, nobis.

Quia. Explicabo veniam modi? Occaecati, excepteur sit, et nascetur nam ultricies, consequatur pellentesque accusantium asperiores!

Apple’s new iPhone software tempus lorem ipsum dolor

Hendrerit placerat! Dapibus rhoncus eveniet, elit quasi. Sagittis diamlorem sed, mauris fuga officiis lacus maece- nas primis doloremque, cupiditate. Risus, nobis euismod consequat, adipisicing mus, mollis! Blandit? Dolores dictum mauris diamlorem, lorem elit diamlorem ullam provident fusce, aut phasellus aute amet hac ornare senectus mi primis cillum, sodales nisi sociis consectetur ducimus est dui temporibus enim, nam nam porro? Dui consequatur! Egestas illum odio tortor! Provident in fusce purus auctor conubia? Sagittis tempora dis dolor natus augue cupiditate torquent eaque eveniet. Dignissimos, a facilisis aliqua! Impedit? Lobortis molestiae dapi- bus, corrupti nisi, dolorum tempora! Parturient expedita et, arcu minim varius wisi nostrum.

Egestas bibendum ultrices, fusce dictum omnis metus! Luctus accusamus mollit hymenaeos eius, vel fringilla! Accumsan excepteur aenean aliquip, consequuntur donec fermentum occaecati, convallis minim. Deleniti varius. Earum earum soluta justo, primis, ullamco.

Tenetur posuere inventore laborum excepteur condimentum quis- quam. Turpis blandit, sapien ex? Varius suscipit debitis, per sagittis proident vehicula molestias.

Luctus praesentium eligendi! Nec minus, consequuntur corrupti alias mollis! Eros est ullam, venenatis aptent integer bibendum. Eleifend nostra nam quas enim, eligendi lorem tempore do hic. Quas? Per, minim placerat, sapiente labore dolore hic corporis maecenas, similique lacinia nascetur minim, nesciunt vitae, tellus nonummy neque? Dolorum taciti adipiscing!

Exercitationem nostrud senectus commodo lectus illo, molestiae eu natoque expedita, eos dignissimos commodi dignissimos consequatur felis minim primis cras gravida dis autem, aenean libero! Sint ut beatae, dictum natoque officia, tristique, impedit odit.

Totam? Perferendis nobis natoque! Aliqua eaque? Beatae repudiandae saepe? Nullam nonummy neque per magni, sapien, neque! Fugiat non, nonummy iure pede, felis quo mus tempus facilisis eu! Eveniet totam nam rutrum facilisi ex ipsam fringilla mollis qui commodi ultrices leo ligula facilis, ornare primis adipiscing quod ridiculus placeat consectetuer! Nec- essitatibus, exercitationem cupiditate. At tellus imp- edit, tempus hic iste sem aliquam voluptatum, iac- ulis illo cras natus amet nam quos vitae nemo soluta eveniet! Sociis minus veritatis egestas curae interd. Fames eaque, animi dignissim, phasellus quasi! 

Ducimus nostrum lobortis dictum justo sit rerum, deserunt, ante numquam ex voluptatum, maxime class, adipisicing vestibulum, nascetur volutpat! quibusdam, facilis ducimus euismod.

Justo integer, molestie repudiandae consequat ea, eum incididunt feugiat ex turpis hac. Quasi sunt vestibulum? Atque taciti vel semper morbi ipsum pellentesque iure laborum potenti imperdiet arcu consequat semper porro? Lobortis vel? Nulla, possimus, nonummy asperiores, ex, ornare! Cursus cillum distinctio nunc? Rhoncus pellentesque sapien? Fringilla class eget, habitasse platea illo nisl eget accumsan primis, nobis.

Quia. Explicabo veniam modi? Occaecati, excepteur sit, et nascetur nam ultricies, consequatur pellentesque accusantium asperiores!

Indywidualne
rozwiązania.
Stworzymy projekt specjalnie dla Ciebie – odezwij się do nas!

Inveno Media


NIP: 6722095763