INVENO MEDIA to niezależna agencja marketingowa. TWORZYMY EMOCJE.

Inveno Media o sobie w kilku słowach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Powinniśmy wspomnieć w tym miejscu o naszym trudzie, przebytej drodze usłanej deszczem oraz burzą z piorunami do miejsca w którym się znaleźliśmy. To miejsce wykorzystamy inaczej. Stawiamy na świeże spojrzenie we wszystkich realizowanych przez nas projektach, kreatywność oraz zadowolenie klienta to nasza główna aspiracja.

Wizja Inveno Media, to przekazywanie odbiorcom naszych klientów emocji poprzez marketing wizualny. Opieramy wszystkie projekty na wiedzy, doświadczeniu, niewymiernych pokładach kreatywności oraz na aktualnych trendach projektowych.

Nasza praca to nasza pasja, let’s create!

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Dobieramy odpowiednie instrumenty marketingu nie na podstawie intuicji, jedynie opierając się o naszą wiedzę zdobytą przez lata oraz nabyte doświadczenie.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Od wyceny, po etap projektowy. Chcemy aby odbiorcy naszych klientów mogli utożsamiać się z rozwiązaniami marketingowymi, które pomagamy wprowadzać.

Dodatkowo - przy korzystaniu z naszych usług tworzenia stron WWW oferujemy możliwość podpięcia dedykowanego opiekuna do danej domeny, który będzie administrował Państwa stronę.

JAKOŚĆ IDZIE U NAS W PARZE Z CENĄ

Współpracujemy ze sprawdzonymi kontrahentami w dziedzinie usług DTP. Mogą być Państwo pewni, że materiały drukowane, które tworzymy zawsze będą wykonane z najwyższą jakością - niezależnie czy chodzi o standardowe druki czy materiały premium

najwyższą jakość usług WWW zapewnia nasz partner hostingowy - lh.pl