Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu zapewniamy szerokie spektrum usług reklamowych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niezależnie od tego czy potrzebujesz projektu ulotki, wizytówki czy pełnej identyfikacji wizualnej dla Twojej firmy, jesteśmy po to aby sprostać wymaganiom stawianym przez naszych klientów. Dlatego cały czas dążymy do dalszego rozwoju naszej agencji, po to żebyś nie musiał szukać pomocy w kilku agencjach. Bo w Inveno Media znajdziesz właśnie to czego potrzebujesz… no może trochę więcej.

Poza zleceniami takimi jak projekty logo, wydruków oferujemy również projektowanie stron WWW, wraz z ich optymalizacją pod wyszukiwarki (SEO), czy chociażby pełne kampanie w mediach społecznościowych.

Dzięki współpracom nawiązanym przez nas z podwykonawcami, możesz liczyć, na kompleksowość zlecanej nam pracy – stworzymy projekt, wydrukujemy i przekażemy go do Ciebie, dbając w całym procesie tworzenia o dostarczenie Ci gotowego produktu w najlepszej możliwej jakości. 

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

PROJEKTY
GRAFICZNE

Stworzymy projekt, który zwróci uwagę oraz pozostanie w pamięci Twoich odbiorców na długi czas.

MATERIAŁY
DRUKOWANE

Wizytówki, ulotki, plakaty? Zaprojektujemy, doradzimy, dostarczymy. Od projektu aż po dobór materiałów.

Współpracujemy ze znakomitymi drukarniami w całym kraju, zarówno pod kątem standardowych wydruków jak i materiałów premium (np. technika uszlachetniania wydruku hot stamping)

BRANDING

Identyfikacja wizualna to podstawa wizerunku Twojej firmy lub marki, z nami możesz być pewien, że otrzymasz profesjonalne logo otoczone pełną identyfikacją.

COPYWRITING

Ciekawe oraz angażujące teksty, które dodatkowo będą przemyślane pod kątem pozycjonowania Twojej witryny w wyszukiwarce, nasz zespół już rozgrzewa klawiatury.

Prowadzenie
Social Media

Odpowiedni kontakt z Twoimi odbiorcami, poprzez zdjęcia, newsy czy nawet memy potrafi przyciągnąć oraz zaangażować masę użytkowników. Śledzimy trendy oraz wcielamy je w życie zgodnie z aktualnymi algorytmami, możemy poprowadzić Twoje media społecznościowe, lub stworzyć plan na określony czas, który pomoże Ci w tworzeniu treści.

STRONY WWW

Strona internetowa odpowiada za pierwsze wrażenie, oraz kształtowanie wizerunku Twojej firmy - nie pozwól, aby potencjalni klienci przeoczyli Twoją firmę przez brak tego ważnego elementu. Dzięki stronie bazującej na CMS WordPress edycja oraz tworzenie nowych treści będzie łatwa i intuicyjna.

Dzięki naszej współpracy z jedną z najlepszych sieci hostingowych w Polsce - LH.pl możemy zaoferować Państwu pełen zakres usług dopasowany indywidualnie do klienta w znakomitej cenie!

VIDEO

Reklamy, prezentacje, relacje - nasz zespół filmowców to profesjonaliści w swoim fachu.

FOTOGRAFIA

Niezależnie czy potrzebujesz sesji zdjęciowej swoich produktów, czy sesji portretowej - wykonamy ją dla Ciebie.

Kampanie mailowe

Marketing poprzez e-mail, działa na zasadzie WIN - WIN, odbiorca otrzymuje informacje, a wysyłający nowych klientów. Taka forma reklamy pozwala również na pozostanie w kontakcie oraz interakcji z klientami.

Gotowy do działania? Prześlij do nas brief!

najwyższą jakość usług WWW zapewnia nasz partner hostingowy - lh.pl